O autorze
lat x>50 - z zawodu pedagog, matka dwójki dzieci i babcia trojki wnucząt. Uwielbiam pracę w ogrodzie, czytać książki. O tym, że choruję na WZW C dowiedziałam się 11 lat temu. W tym czasie przeszłam terapię dwulekową. Na niniejszym blogu dzielę się swoimi spostrzeżeniami dot. choroby WZW C oraz terapii trójlekowej.

Moje WZW C: Po zakończeniu terapii trójskładnikowej…Pierwszy miesiąc po…

„Detoks” w porównaniu z poprzednią terapią był zupełnie łagodny… Coś tam dokuczało, ale komu nic nie dokucza… Zresztą nie zastanawiałam się nad tym. Nie miałam czasu o tym myśleć. Każdy dzień był coraz lepszy… Przyroda się budziła do życia, a ja wraz z nią…

Po odstawieniu „interka” i „rybki” włosy przestały mi wypadać prawie z dnia na dzień… Fryzjerka przycięła mi „popalone piórka” i zrobiła mi fajną krótką fryzurkę żeby „włosięta” spokojnie mogły się wzmacniać i odrastać w jakim takim kształcie… Odżywka polecona przez panią doktor wreszcie zaczęła działać. Trochę gorzej było ze skórą. Regenerowała się wolniej. Jednakże wbrew obawom lekarza z SOR-u, rozwalony łuk brwiowy zrósł mi się prześlicznie (dzięki panie doktorze za ogromne staranie!). Wprawdzie gojenie trwało dłużej niż „przewidują procedury”, ale blizna jest prawie niewidoczna! To dla każdego, a zwłaszcza dla baby jest bardzo ważne…Po miesiącu zrobiłam wymagane badania krwi. Na pewno były lepsze od poprzednich, bo żadnego „alarmującego” telefonu ze szpitala nie było. Najważniejszą informacją był wynik wiremii: PO 48 TYGODNIACH „wyniszczającej walki” WIRUSA NIE WYKRYTO!!! CUDNIE!!! Pani doktor powiedziała, że jeśli w badaniach po trzech miesiącach od zakończenia leczenia nadal nie będzie wirusa, to ma on już tylko 5% szansy na powrót, a ja 95% nadziei na wyleczenie!

Wiosna w tym roku przyszła wcześniej. Za oknem robiło się coraz bardziej zielono… Zieleń, to barwa nadziei.
Trwa ładowanie komentarzy...